Warsztaty masażu tantrycznego dla pary

Masaż tantryczny to głęboko relaksująca, odprężająca, a zarazem uzdrawiająca technika pracy z ciałem. Pozwala wrócić do chwili obecnej, całkowicie zanurzyć się w ciele, w błogości i odczuwać ją niemalże na poziomie komórkowym. Takie odczuwanie możliwe jest tylko wtedy, kiedy energia seksualna, która według Tantry jest energią życiową, swobodnie płynie przez nasze ciała. Masaż tantryczny otwiera nas na samych siebie, pozwala poczuć, kim naprawdę jesteśmy na różnych wymiarach. Otwiera nas na emocjonalność, na głęboką wrażliwość, czułość, na ciekawość swojego ciała i potencjał błogości, jaki się w nim znajduje, pozwala rozwijać miłość i akceptację siebie. To energia seksualna (nie mylić z seksem) jest wykorzystywana w trakcie masażu, aby oczyścić ciało.

Związek to partnerstwo, które trzeba nieustannie pielęgnować. Dwoje ludzi, którzy chcą budować wartościową i trwałą relacją, powinni nauczyć się wzajemności i wspólnego odczuwania przyjemności. Energia seksualna niesie ze sobą wspaniałe dary, które zaprowadzą partnerów dalej, niż są w stanie sobie wyobrazić. Wspólna ścieżka przez życie może być pełna przyjemności i zrozumienia dla obu stron. By to osiągnąć, niezbędne jest lepsze poznanie siebie oraz partnera, oraz posiadanie wspólnego celu.

Indywidualne warsztaty masażu tantrycznego sprawiają, że partnerzy łączą się ze sobą na poziomie serca. Nauczę Was otwartości na swoje własne potrzeby. Tematem głównym kursu jest otwarcie się na rozkosz i przyjemność. Poznacie system czakr i pracę nad nimi - znajomość czakr pomoże zrozumieć Wasze funkcjonowanie jako całość. Znam specjalne techniki, które pomogą odkryć rozkosz, o jakiej dotąd nawet nie marzyliście. Ten kurs pozwoli Wam zacząć pracę nad odczuwaniem orgazmów całego ciała i zwiększyć jego otwartość na bodźce poprzez systematyczną praktykę.

Osoby zakochane w swoim partnerze chcą pobudzać jego zmysły i otworzyć się na przyjemności. To wymaga odmiany podejścia do seksualności na bardziej pozytywne, czyste i święte, pozbawione lęku i wstydu. Kurs masażu tantrycznego dla par pozwala na połączenia seksualności i duchowości w praktyce.

Sergio S Dorje

Czekam na Wasz mail lub telefon! Chętnie odpowiem na wszystkie pytania związane z warsztatami i przedstawię więcej szczegółów.