Masaże

Jeśli…

 • Działasz zbyt zadaniowo, ‘’jak robot’’ i chcesz odczuwać więcej emocji
 • Czujesz za dużo, jesteś osobą przewrażliwioną i chcesz uspokoić swoje emocje
 • Masz trudny czas w życiu i chcesz zrobić coś, co pomoże Ci poczuć się lepiej
 • Masz problemy w związku i chcesz go uratować, ale potrzebujesz więcej siły, by nauczyć się reagować mniej emocjonalnie
 • Masz problemy w związku i chcesz to przetrwać, ale potrzebujesz wsparcia, jak to zrobić jak najbardziej delikatnie, żeby unikać zranień
 • Chcesz medytować, ale nie wiesz jak zacząć
 • Często zdarza Ci się smutek i przygnębienie
 • Masz niskie libido i chcesz to poprawić
 • Masz wysokie libido i chcesz to uregulować
 • Byłeś/aś już u kogoś na masażu pseudo-tantrycznym i zraniono Cię, ale wierzysz, że istnieją masażyści z inną jakością, z szacunkiem dla ciała i bez podtekstów
 • Masz jakieś intencje i marzenia, które chcesz zrealizować - na masażu zawsze pracujemy z intencją
 • Masz inne problemy, które nie zostały tu wymienione…

Musisz pamiętać, że jesteś wielką siłą, a Twoja podświadoma moc jest w stanie pokonać wszystkie przeszkody, które nie pozwalają Ci czuć miłości, wolności i dobra. Żyjemy w czasach, w których ciągle gdzieś się spieszymy, dużo pracujemy, martwimy się o innych i zapominamy o tym, by dbać również o siebie… Masaże to czas przeznaczony tylko dla Ciebie. To krótka chwila w ciągu dnia, dzięki której cała Twoja rzeczywistość nabiera barw i głębszego znaczenia. Kiedy ty czujesz się dobrze, wszyscy z Twojego otoczenia również to czują, a energia, którą zaczynasz rezonować, pozytywnie na nich wpływa. Masaże rozwiązują problemy, które - na pierwszy rzut oka - wydają się być nie do rozwiązania… To Twój moment i Twoje życie, którym możesz zacząć świadomie kierować.

Jestem specjalistą od masażu i pracy z ciałem. Wykonuję profesjonalne masaże medyczne i niemedyczne na podstawie najlepszych praktyk, z pełną świadomością i z maksymalnym dbaniem o zdrowie osoby masowanej. Współpracuję z ludźmi, którzy posiadają dolegliwości psychiczne i fizyczne. Efektem naszej wspólnej pracy jest uzdrowienie, świadomość, poczucie spełnienia.

Sergio S Dorje

Dowiedz się, co mogę dla Ciebie zrobić…

Masaże tantryczne

To głęboko relaksująca, odprężająca, a zarazem uzdrawiająca technika pracy z ciałem. Pozwala wrócić do chwili obecnej, całkowicie zanurzyć się w ciele, w błogości i odczuwać ją niemalże na poziomie komórkowym. Takie odczuwanie możliwe jest tylko wtedy, kiedy energia seksualna, która według Tantry jest energią życiową, swobodnie płynie przez nasze ciała. Masaż tantryczny otwiera nas na samych siebie, pozwala poczuć, kim naprawdę jesteśmy na różnych wymiarach. Otwiera nas na emocjonalność, na głęboką wrażliwość, czułość, na ciekawość swojego ciała i potencjał błogości, jaki się w nim znajduje, pozwala rozwijać miłość i akceptację siebie. To energia seksualna (nie mylić z seksem) jest wykorzystywana w trakcie masażu, aby oczyścić ciało. Sesja pozwala odczuwać emocje, jakich nie udało Ci się doświadczyć przez całe Twoje życie. Czy otworzysz się na coś zupełnie nowego.

Masaże Lomi Lomi

Lomi Lomi można tłumaczyć jako masaż miękką łapą zrelaksowanego kota. Przyjaźnie brzmiące słowo ‘’Lomi’’ oznacza głaskanie oraz ugniatanie i na tym opiera się sztuka tego masażu. Masowana osoba już na samym początku tej wyjątkowej sesji zauważa, że wszelkie napięcia opuszczają jej mięśnie. Z sekundy na sekundę czuje, jak stają się one rozluźnione. Jeśli masażysta posiada wykształcenie medyczne (ja jestem absolwentem Szkoły Medycznej PWSM), to doskonale zna on anatomię Twojego ciała i wie jak masować, by poprawiać krążenie krwi i limfy. Metabolizm przyspiesza, a toksyny są szybciej usuwane z organizmu. To, co odczuwa ciało podczas Lomi Lomi, ma swoje odzwierciedlenie na umysł, który staje się odprężony i otwarty na pozytywne doznania. Ciało oraz dusza zyskują cudowną równowagę, zaczynają ze sobą współgrać.

Masaże lecznicze ze skierowaniem od lekarza

Nasze ciało szybko komunikuje nam, kiedy czuje się zaniedbane i zapomniane. Często upomina się o uwagę. Bóle fizyczne, które nam doskwierają, wymagają profesjonalnego wsparcia, delikatności i zrozumienia. Masaż leczniczy ma pomóc wyleczyć dręczące nas dolegliwości, dlatego powinien być wykonywany przez odpowiednią osobę, która nie pogorszy naszego stanu. Masaż ma na celu przyspieszenie przepływu krwi oraz pobudzenie organizmu do wytworzenia endorfin. Hormony te produkowane mają właściwości przeciwbólowe i rozluźniające. Rodzaj masażu zawsze dostosowuję do indywidualnych problemów mojego pacjenta. Często są to: drenaże limfatyczne na obrzęki I i II stopnia, poprawianie trofiki tkanek, skoliozy, bóle barków lub karku, masaże na młodych bliznach, masaże segmentarne na np. refluks spowodowany stresem lub nierównowagą układu nerwowego.