Sesje uzdrawiania seksualnego

Przekraczanie własnych granic to najpiękniejsza, najlepsza droga do uzdrawiania i transformacji. Wiele osób posiada różnego rodzaju blokady, traumy, lęki, negatywne wzorce i przekonania na temat własnej seksualności… Często wiąże się to z silnym zranieniem nas w przeszłości lub wpajanym nam przez lata błędnym przeświadczeniem.
Żyjemy w błędnym kole, posiadając wiele blokad, ale nie znamy swojego wnętrza na tyle, by wiedzieć, skąd one się biorą… Często możemy nawet nie pamiętać pewnych zdarzeń z naszej przeszłości, które przyczyniły się do owych traum i negatywnych myśli na temat seksualnej energii. Sesje uzdrawiania seksualnego to głęboka praca nad sobą. Warto dodać, że pomimo nazwy "sesja uzdrawiania seksualnego" rzadko kiedy dotyk uzdrowiciela zbliża się do miejsc intymnych. Seksualność jest tu użyta w znaczeniu polaryzacji energii męskiej i żeńskiej.

Sesja najczęściej odbywa się w nagości, jednak zawsze odbywa się zgodnie z Twoimi osobistymi granicami. Jeśli uznasz, że nagość je przekracza, możesz wziąć udział w sesji uzdrawiania, będąc w ubraniu - nigdy nie będę naciskał na zmianę Twoich przekonań.
Uzdrawianie seksualne polega na profesjonalnym dotykaniu i masowaniu różnych punktów na ciele, w których zgromadzone zostały zablokowania, traumy, zranienia oraz nieprzeżyte, zepchnięte, niezauważone emocje. Uzdrawianie seksualne, choć działa za pomocą dotyku, zagląda w nasze najgłębsze miejsca w duszy - nawet te z nich, o których my sami już dawno zapomnieliśmy. Efektem jest otwartość, zrozumienie własnej seksualności oraz potrzeb, przepracowanie blokad.

Każdy z nas ma w swoim życiu momenty, kiedy to nieocenione staje się wsparcie drugiego człowieka, który potrafi obiektywnie, bez uwydatniania emocji, spojrzeć na naszą sprawę. Często nie możemy liczyć na dobre słowo ze strony najbliższego otoczenia, bo wydaje się nam, że ludzie nas zwyczajnie nie rozumieją.
Moją misją, jako mentora, jest wzmacnianie swoich podopiecznych na tyle, by znajdowali siłę w sobie. Siłę, która będzie czyniła prawdziwym to, co do tej pory wydawało się dla Ciebie nierealne. Pracuję tak, by moi podopieczni stawali się w pełni samodzielni. W efekcie potrafią poradzić sobie ze sprawami, które wcześniej wydawały się im być bez rozwiązania.
Pracujemy wspólnie nad Twoimi problemami, jednak moim celem jest nakierować Cię na samodzielną walkę, co da długoterminowy i skuteczny efekt. Sesja mentorska to nie psychoterapia, gdzie wypisuję kartę pacjenta, bez głębszych prób poznania Ciebie… To po prostu otwarta, szczera rozmowa, pełna zaufania i prywatności.

Sergio S Dorje

Pozwól sobie na piękną transformację za pomocą sesji uzdrawiania seksualnego. Czekam na Twój pierwszy krok w walce o siebie.